Pragniesz zapewnić swoim potomkom rozrywkę na najwyższym poziomie, a równocześnie dbać o ich rozwój? Gigantyczne znaczenie ma dla Ciebie ich bezpieczeństwo? Wyszukujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do kształcenia i edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji przez rozrywkę. Przychodząc do nas ze swoim dzieckiem możesz mieć pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu znajdziesz tutaj rozrywkę znakomicie dostosowaną zarówno do wieku, jak i preferencji własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla potomków proponuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niezwykle cierpliwie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w stworzonym przez nas centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Proponujemy strefy dobre dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to niemniej jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tu czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje właściwe dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo jest w zasadzie ważne

Wyśmienicie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice dbają nie tylko rozwój własnych pociech, ale także ich bezpieczeństwo. Wobec tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym ogromny nacisk położony jest na to, aby dzieci były w samej rzeczy bezpieczne. W naszym centrum znalazły się wyłącznie takie gadżety, do wykonania których wykorzystano właściwe materiały. Zależy nam na tym, żeby wszystkie były dostosowane do wieku korzystających z nich dzieci. W naszym centrum na próżno wypatrywać detalów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas też żadnych ostrych krawędzi. Przychodząc z synem bądź też córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz wobec tego bać się tego, że zabawa skończy się traumą. U nas nie musisz bać się o bezpieczeństwo własnego dziecka.

Co jest stworzonym przez nas celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, żeby utworzyć przestrzeń, która będzie bezbłędnie pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem bądź też córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie polepszało też kreatywność Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez jakich nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to również doskonały sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli pragniesz zapewnić swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, by Twoja pociecha była w zasadzie bezpieczna, pragniesz mieć pewność, iż bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Przybądź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl