Posiadanie szczupłej sylwetki to marzenie wielu osób, jednakże nie każdy ma okazję sobie pozwolić na trzymanie się rygoru treningowo dietetycznego. Czasami nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, rezultaty nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach można skorzystać z liposukcji. W stereotypowej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, niemniej jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu, a też daje niezmiernie fantastyczne rezultaty.

Czym wyróżnia się liposukcja kawitacyjna?
Standardowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, ponieważ potrzebuje zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od schematycznej tym, że nie wymaga skomplikowanej interwencji chirurgicznej, a oprócz tego przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm i prowadzi do wydalania z organizmu. Kolosalną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w wypadku tradycyjnej liposukcji można wykonać zabieg miejscowo. Oznacza to, iż jest to metoda dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, które mają problem z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki lub ewentualnie nogi. Sam zabieg jest niezwykle bezpieczny, a wyniki widoczne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ zabieg jest bezbolesny oraz trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od potrzeb wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych rozstawach czasowych.

Jakim sposobem uczynić, by ciało wyglądało znacznie lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji należałoby też dbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to profesjonalny sposób, ażeby podkreślić szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz znacznie bardziej wysportowane. Jeśli jest kłopot ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, które wolno przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty liposukcji kawitacyjnej, a także opalania natryskowego. Oferujemy również o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a detale wolno odnaleźć na naszej oficjalnej domenie.