Rezydencja Milanówek to dom opieki inny niż wszystkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet niuans tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Utworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odszuka drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa kadra wspomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość oraz empatia, z jaką jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do dyspozycji seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą skonfigurowania własnych mebli. Wolno też skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – z jakiej przyczyny warto?

Miejsce to gruntownie pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, jednak także wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do współczesnego, fachowego oprzyrządowania medycznego, a też prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej dobrego samopoczucia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez zawodowców, a szef kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki koronne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy również rozmaite atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak znacząca jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, aby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, aby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym i atrakcyjnym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być ograniczeń. Dom znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, spokojnej okolicy, objęta pięknym parkiem z dojściem do ławeczek, na których wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znacząca powierzchnia budynku zapewni prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu i serdeczności opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem pragnień lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i sklepów oraz miejsc usługowych.

Więcej na www.rezydencja-milanowek.pl