Proponujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie wprawną obsługę, komfortową oraz pewną jazdę i nowoczesne i niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dyscyplinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny naszej profesjonalnej floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają stosowne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak oraz prywatnych firm. Cenią sobie opisującą naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum i dodatkowe promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających kontrahentów. Wskutek tego też przygotowaliśmy gigantyczną ofertę w atrakcyjnych cenach. Szczegóły znajdują się na stronie carsprint.pl.

Do kogo adresujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która oferuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego kontrahenta przystępujemy w sposób indywidualny, dostosowując propozycję do jego oczekiwań, wymogów i preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze można pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy działające technicznie samochody, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a również stały dostęp do naszego serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem i czystym oraz porządnym wozem.

Cena wypożyczenia auta nie zależy od ilości przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla pełnego komfortu oraz satysfakcji naszych klientów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Proponujemy konkurencyjne i ogromnie dogodne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru wiele renomowanych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów interesującą oraz kompleksową propozycję najmu samochodów na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Posiadamy duże doświadczenie w branży i bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym zamiarem jest pełne zadowolenie oraz satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z największą dokładnością.

To właśnie dzięki nam nasi konsumenci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub pozyskać natychmiastową pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i gwarantujemy dojazd na konferencję służbową bądź wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszą propozycją oraz skorzystania z usługi wynajmu samochodu.